Image

Kim jesteśmy?

Dr hab. n med. Piotr Dobroński
twórca preparatu

W codziennej praktyce urologicznej zajmuję się chirurgicznym leczeniem niepłodności męskiej. Nierzadko mam do czynienia z mężczyznami, którzy chcą zostać ojcami, ale z nieznanych powodów jakość ich nasienia jest zła. Stanowią oni ok 30% pacjentów z męską niepłodnością.

Poszukując skutecznej metody ich leczenia stwierdziłem, że zarówno moje doświadczenie, jak i literatura światowa wskazują, iż najskuteczniejszym farmakologicznym sposobem poprawienia efektów spermatogenezy jest połączenie substancji antyestrogenowych i antyoksydantów z substancją poprawiającą mikrokrążenie jąder.

Rewelacją okazało się wykorzystanie kilku tysięcy lat praktyki tradycyjnej medycyny chińskiej i najnowszych badań świata zachodniego.

Spośród przebadanych w 2008 r. w Wielkiej Brytanii i Kanadzie 37 ziół stosowanych w tradycyjnej medycynie chińskiej, najsilniejsze działanie antyestrogenowe i antyoksydacyjne wykazała kora korkowca amurskiego (Phellodendronum Amurense). Również wcześniejsze wyniki badań laboratoryjnych wykazywały jej silne wielopunktowe działanie antyoksydacyjne.

Po dołączeniu do kory korkowca amurskiego, najważniejszego naturalnego antyoksydantu – glutationu i wyciągu z głogu, który poprawia mikrokrążenie w jądrach, stworzyliśmy preparat o wielu punktach uchwytu i mechanizmach działania, oparty na składnikach naturalnych i mający podstawy naukowe.

mgr farmacji Roman Cyfra
odpowiedzialny za jakość
ProsperM®

Jako aktywny zawodowo farmaceuta spotykam się niezwykle często z narastającym problemem obniżonej płodności wśród mężczyzn. To właśnie drzwi mojej apteki są często pierwszymi, do których pukają oni poszukując preparatu skutecznie poprawiającego jakość nasienia.

Mimo ogromnego rynku suplementów w Polsce niestety do tej pory nie byłem w stanie zaproponować tym mężczyznom tego, który pomógłby z dobrym efektem spełnić ich oczekiwania.

Innowacyjny w swoim składzie preparat ProsperM®, w którego tworzeniu brałem udział dosłownie od pierwszej tabletki,  to realna szansa na spełnienie marzeń o posiadaniu potomstwa w przypadku niepłodności męskiej. Skuteczność wykorzystanych do jego powstania składników została potwierdzona naukowo, a połączenie ich w jedną tabletkę zapewnia synergię działania.

Jako osoba odpowiedzialna za linię produkcyjną gwarantuję, że ProsperM® został stworzony z zachowaniem wszelkich zasad dobrej praktyki farmaceutycznej.

Image

Media

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi publikacjami i audycjami, poświęconymi tematyce niepłodności.